english

Biometrický terminál iEvoiEvoČtečky iEvo používají multispektrální metodu čtení biometrické informace (MSI), která je výrazně lepší než standardní biometrické technologie. MSI čte otisk prstu, ať už je suchý, vlhký, teplý nebo studený a čte i skrz špínu, krém a dokonce i skrz některé latexové rukavice!

Řada biometrických čteček iEvo byla navržena po mnoha letech výzkumů, které prováděl tým profesionálů, specializujících se na oblast biometrického vývoje, instalace a integrace. Jedná se o silný nástroj biometrického přístupu, který je určen i pro nejnáročnější prostředí.
Výhody

  • Montáž do vnitřního i venkovního prostředí
  • Černé nebo barevné provedení
  • Úzké vnitřní nebo standardní venkovní provedení
  • Povrchová nebo zápustná montáž
  • Čtení zašpiněných otisků i otisků přes latexové rukavice
  • Anti-vandal provedení

Biometrická čtečka iEvo se dodává ve dvou verzích – iEvo Ultimate má krytí IP65, čímž se stává vhodnou i pro venkovní instalace. Venkovní čtečky iEvo Ultimate mají zabudovaný termostat, který umožňuje čtečce pracovat i při teplotách do -20 °C. Vnitřní čtečka iEvo Micro je ekonomicky příznivější varianta v podobném designu, který nabízí Ultimate. V zásadě se liší pouze šířkou, která je přizpůsobena montáži na 72 mm rámy prosklených dveří. Pracovní teplota vnitřní čtečky sahá až k bodu mrazu.


Ceník (bez DPH)

Vnitřní provedení od 13 521 Kč
Venkovní provedení od 24 453 KčVideoukázka


Dotazy rádi zodpovíme na tel. +420 244 471 787, +420 244 472 725, e-mail


© 1999- 2019 , SOVTE, Hodkovická 8, Praha 4 - Lhotka, Česká republika, web: www.sovte.cz, e-mail: sovte@sovte.cz
poslední změna 30.01.2013