english

Software


Software pro návrh, tisk a kódování karet
CARDPRESSO
CARDPRESSO
Nový a stále vylepšovaný software CardPresso pro návrh, tisk a kódování karet má jednoduché a intuitivní rozhraní, bez nutnosti dlouhého zaškolování. Software umožňuje tvorbu profesionálních grafických návrhů a tisk široké palety 1D a 2D čárových kódů. Už základní verze umožňuje kódování magnetického proužku a vyšší verze umožňují kódování kontaktních i bezkontaktních čipových karet. Pomocí programu CardPresso můžete propojit grafický návrh s různými druhy databází (dle zakoupené verze) a proměnná data na kartě se pak při tisku sami automaticky doplňují. S grafickými nástroji obsaženými v programu lze do návrhu snadno vkládat obrázky či fotografie.

Všechny verze programu CardPresso Vám přinesou mnoho výhod a možností efektivně kódovat a tisknout karty.
CardFive Vision
CardFive Vision
Výrobce ukončil podporu produktu CardFive. Firma SOVTE dále nabízí podporu v rámci jejích možností. Jako náhradu Vám nabízíme software CardPresso nebo Asure ID.

Nejprodávanější profesionální software pro tisk karet od firmy NFive. Jednoduché a intuitivní rozhraní bez nutnosti dlouhého zaškolení. Se všemi možnostmi CardFive získáváte kompletní vybavení a univerzalitu pro integraci karet do Vašich systémů. S tímto multifunkčním SW lze proměnná pole na Vašich kartách propojovat s externími databázemi, vytvářet databáze nové, kódovat magnetické proužky, využívat všech možností čipových karet, vytvářet speciální efekty či například ovládat možnosti Vaší tiskárny jako je overlay, nanášení hologramů či třeba stíratelných proužků. Integrované možnosti a vybavení pomáhá k jednoduchému ovládání návrhů a tisku karet. S grafickými nástroji obsaženými v SW, lze do návrhu vkládat obrázky či fotografie jakéhokoliv formátu, například z digitálních fotoaparátů, real-time fotografie pomocí Video for Windows či jakékoliv jiné fotografie z databází.
Asure ID 7
Asure ID 7
Asure ID 7 je komplexní profesionální řešení pro výrobu ID karet od návrhu designu potisku plastové karty, přes kódování čipu, laserového gravírování textu i fotografie, UV tisku až po laminaci, a to vše v jednom procesu. Jeho uživatelské rozhraní je podobné rozhraní Microsoft Office. Pracuje s databázemi pomocí ODBC zdrojů.
Vývojové kity
NaviGo
CardFive SDK
Sada pro vývoj programů CardFive Software Developer Kit slouží pro vývoj vlastního grafického návrhového rozhraní pro návrh a potisk plastových ID karet. Obsahuje programy CardFive SDK, CardFive designer, licence pro provozní programy (runtime) a sadu keyFive Developer Kit umožňující přidělování licencí Vašim aplikačním programům. Sada SDK obsahuje:
  • SDK Master License (hlavní licenci)
  • Instalační CD (CardFive SDK a CardFive Designer)
  • 1 čtečku, 1 licenční kartu (s jednou licencí pro CardFive SDK a jednou licencí pro CardFive Designer)
  • KeyFive Developer Station (vývojová sada)
  • Instalační CD (KeyFive Developer Station Installation - instalace vývojové sady KeyFive)
  • 3 čtečky KeyFive, 10 prázdnych karet, licenci pro vývojovou sadu KeyFive
  • licence pro provozní programy SDK (8 pouzder)
  • v každém pouzdru 1 čtečka, 1 licence na provozní program
Věrnostní systémy
LOYAL
LOYAL
Proč věrnostní systém?

Získat zákazníka je těžké, a ještě těžší je si ho udržet. Jedním z efektivních a současně nejvíce využívaných způsobů poslední doby je věrnostní systém. Věrnostní systém je vždy individuálním zákaznickým řešením. Vyplývá to z toho, že je prostředkem, kterým se uživatel chce odlišit od konkurence a je zhmotněním individuální marketingové strategie řízení vztahu se zákazníky (CRM).

Program se dá nastavit tak, že odečítá sumu/kredit/body danému zákazníkovi v rámci předem uhrazené sumy/kreditu. Nebo je možné nastavení, kdy přičítá sumu/kredit/body. V případě přičítání je zákazník při dosažení určité hodnoty nějak oceněn (sleva, dárek).

K jednomu zákazníkovi jde přiřadit více položek s různými sumami nebo body a ty se pak sčítají/odečítají při nákupu/odečtu.

Systém nedovolí přiřadit jednu kartu dvakrát, ale při ztrátě lze číslo karty změnit na novou a nepřijít tak o již započítané body/sumu.
Cena programu LOYAL se čtečkou a 60 ks čipových karet EM4102 je 12 500 Kč bez DPH.